Powrót do strony głównej serwisu głownego urzędu nadzoru budowlanego

logo Youtube logo X logo Linkedin

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego na konferencji CommonSign 2023

Powrót

„Tożsamość cyfrowej dekady” to tytuł XII edycji konferencji CommonSing 2023. Wydarzenie odbyło się 14 listopada w siedzibie NASK. Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, przedstawiła i omówiła cyfryzację procesu budowlanego.

Tematyka corocznej konferencji CommonSign poświęcona jest cyfrowym usługom w administracji i w biznesie. W zakres ten wpisują się cyfrowe rozwiązania Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Cyfrowe budownictwo – ewolucja czy rewolucja

Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, podczas konferencji omówiła temat „Cyfrowe budownictwo – ewolucja czy rewolucja”. Przedstawiła etapy i elementy składające się na cyfryzację procesu budowlanego. Podsumowała dotychczasowe działania i osiągnięcia GUNB w tym obszarze. Przedstawiła także plany na najbliższą przyszłość.

Wydarzenie dla fachowców z administracji i biznesu

Podczas konferencji prelegenci przedstawili ponad 20 prezentacji.

Omawiane prezentacje skupiły się między innymi na problematyce funkcjonowania podpisu elektronicznego, elektronicznej identyfikacji oraz usługach zaufania w naszym kraju.

Wydarzenie gromadzi liczne grono fachowców z administracji i biznesu oraz służy aktualizacji wiedzy technologicznej, prawnej i biznesowej.