Powrót do strony głównej serwisu głownego urzędu nadzoru budowlanego

logo Youtube logo X logo Linkedin

CEEB dla strażników gminnych i miejskich – szkolenie GUNB

Powrót
 Na sali konferencyjnej widać uczestników szkolenia. W tle prelegenci siedzący przy stole.

Straż miejska to jedna z ważnych grup użytkowników Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. W związku z zadaniami wykonywanymi przez strażników w module kontroli środowiskowej, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego przygotował szkolenie dla tej grupy.

Już jutro, 7 lutego, nasz ekspert będzie szkolił przedstawicieli straży gminnej i miejskiej z obsługi Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynku. Szkolenie organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Straż Miejską w Toruniu. Spotkanie pod nazwą: „Uchwała antysmogowa jako narzędzie przeciwdziałania niskiej emisji”, odbywa się w dniach 5-7 lutego br.

Kogo szkolimy

Szkolenie przeznaczone jest dla strażników gminnych i miejskich z województwa kujawsko-pomorskiego.

Straż miejska to jedna z grup użytkowników Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynku. Grupa ta ma w systemie dedykowany moduł kontroli środowiskowej, który służy do sprawdzania deklaracji CEEB.

O czym będziemy mówić

Szkolenie pozwoli uczestnikom, krok po kroku, przejść przez podstawowe i zaawansowane funkcje systemu. Słuchacze dowiedzą się jak:

  • obsłużyć zgłoszenie tzw. kopciucha,
  • dodać protokół kontroli środowiskowej niepowiązany ze zgłoszeniem, a wynikający z kontroli planowych, realizowanych w ramach wykonywania uchwały antysmogowej.